VW T5 1.9 TDI 2006 me Dogane

Shitet nga: Qendrimi-R Sh.p.k Dje 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 185 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW
VW T5 TRANSPORTER
2006
MANUAL
DISEL
1.9 TDI
270 MIJ KM
LIBER SERVISI
KLIME

DOGANA E PAGUAR

Çmimi: 5000 Euro


KONTAKTI :

044 71 94 95
049 71 94 95

!!! NUK BEJME NDRRIM !!!

tag: T4,T5,T6,vito,iveco,daily,crafter,sprinter,vivaro.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim