Kamjonet VW LT 35

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH.T ZAHIRI 16 Tet 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 166 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW
Shitet kamjonet VW LT 35
Viti i prodhimit: 1997
Kilometrazha: 143700 e garantuar me liber te servisit
Kamjoneta eshte ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga zvicrra dhe eshte e doganuar por pa homologim
Qmimi 4500 euro (JO ME NDRRIME)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim