Kombi T2

1 500 EUR

2 000 EUR

Shitet nga: Mervin 03 Dhj 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet kombi me 9 ulse motori 1.9 kariga te reja gjithqka tip top regjistrim deri ne vitin e ri plus dy goma rezerv i ka esht me fellna 4 cop vjen edhe nje sedilje rezerv si dhe nje pjes e gurtnave komplet per nje rot mbrapa vjen nje lladnjak i parnos rezerv si dhe nje cilinder i frenave kta jan pjes qe i kam ruajt per kte kombi
esht pothuajse i ri shum i rujtun gati as nje grith e kom majt mer merak temin vetem une personalisht e kam vozit
Leaflet
Në fillim