Shiten 2 goma me bandash 265/70/19.5

Shitet nga: Frigo Dje 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 0405
Shiten 2 goma me gjith bandash 265/70/19.5 te ardhur nga gjermania qmimi 100€ per copa me.gjith bandash qmimi esht fix 2×100=200€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim