Shes Motor Mercedes 814 817

Shitet nga: Lavdim Dje 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 11 17
Shes motorra per kamion mercedes 814 817 ne gjendje te mir per informata n kontaktoni ne 044417426 ose ne 049886008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim