Shes dizalica 10t dhe 5t prodhim gjerman

Shitet nga: Frigo 17 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 11 17
Shes dizalica 10t 50€copa 5t 35€ jan prodhim gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim