Kran Transport AutoBartje Marimang 044285202

Shitet nga: kushtrim Sot 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 11 17
Shlep Kran Transport AutoBartje Marimang 044285202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim