Shitet Sprinteri 316cdi viti 2011

Shitet nga: Sprinter Dje 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 316
Shitet Mercedes sprinter 316 cdi viti 2011 vetura esht ne gjendje te mir teknike posedon Klim,senzora te parkingut mbrapa dhe para, sistem.te ngrohjes per dimer senzora dhe ne pasqyre bordkompjuter goma te reja etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim