shitet kamion mercedes 811

Shitet nga: Hatip 17 Tet 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 811
shitet kamioni ne gjendje te rregullt me te gjitha serviset e kryera viti prodhimit 94
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim