Mercedes 814 kiper viti 89 rks

Shitet nga: Lavdim Dje 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 814
Shes kamion mercedes 814 miller kiper viti 89 kamioni posedon goma te mira motor te mir menjaq 6 shpejtsi bllokada ka nevoj per invesetime si p.sh kabinen kanaten e mrame branikun e pare per tjerat eshte ne rregull per informata ba kontaktoni ne 044417426 ose 049886008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim