Mercedes 814 miller-kiper viti 95 i sa po ardhur

Shitet nga: Lavdim 17 Tet 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 814
Shes kamion mercedes benz 814 miller-kiper viti 95 i sa po ardhur ne kosove me dogan te paguar kamioni eshte ne gjendje perfekte gomat e para te reja posedon bllokad per informata na kontaktoni ne 044417426 ose ne viber +38349886008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim