Mercedes 814 me kran viti 1991

Shitet nga: Frigo Dje 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 166 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 814
Shitet Mercedes 814 viti 1991 rks i skaduar qe 1 jav gomat gjitha te reja ☎️044 731 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim