Shitet KABINA per mercedes 814

Shitet nga: Frigo Dje 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 814
Shitet kabina per 814 qmimi 350€ fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim