Shitet kamioni 8-14 me kran

Shitet nga: Besim 11 Sht 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 814
Shitet kamioni 8-14 viti 1990 me kran KM 280 mi ne gjendje te mir te punes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim