kamin komplet me qynga 110.e 045714909

110 EUR

Shitet nga: KUJTIM Dje 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Fushë Kosovë
Makina
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
814
kamin komplet me qynga 110.e kamini esht i perdorur vetem 1 vit 045714909
+38345714909 viber
Leaflet
Në fillim