Transport 24 ore

Shitet nga: Xhevat 11 Tet 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 815
Bejm transporte te mallrave dhe mobiljeve neper kosov shqiperi maqedoni mal te zi serbi si dhe per zvicer dhe anasjelltas shpejt mir dhe lir kontakti ne keta numra te telefonit 044245340 ose ne 049245168
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim