Mercedes Atego 817 RKS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Qendrim-R sh.p.k Dje 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 185 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR   6 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 817
Viti i Prodhimit : 2003

POSEDON:


DY QELSA
HBB 1 TON
LIBER SERVISI
I SERVISUAR
JASTIK 3 NIVELE ULJE NGRITJE
RKS I QLAJMRUAR

KONTAKTI :

044 71 94 95
049 7194 95
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim