Mercedes 914 miller-kipper viti 94 me dogan

Shitet nga: Lavdim 17 Tet 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 914
Shes kamion mercedes 914 miller kipper viti 94 me dogan te paguar i sa po ardhur nga gjermania per informata ma te hollsishme na kontaktoni ne 044417426 ose ne 049886008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim