Mercedes Atego 918 frigo pesha e lejuar 5300kg

Shitet nga: M B Dje 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Actros
Shitet Mercedes-benz Atego 918 viti 2005 frigo sapo ardhur nga gjermania me.dogan pesha bartese e lwjuar 5300kg gjatsia sanakut 5.40m gjersia 2.5m me ramp 1000kg goma gjitha te reja tip top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim