Mercedes 1018 sanaku 5m pesha 5500kg me dogan

Shitet nga: M B Dje 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shitet Mercedes Atego 1018 viti 2002 sapo ardhur nga gjermania me dogan 214100km goma te reja pesha bartese e lwjuar 5500kg gjatsia sanakut 5m me ramp ne gje dje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim