Mercedes 918 Frigo me dogan pesha 5300kg

Shitet nga: Frigo Dje 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shitet Mercedes Atego 918 viti 2005 frigo dei me 0-grad gjatsia sanakit 5.40m gjersia 2.5m ose 12 paleta i mer sapo ardhur nga gjermania 🇩🇪me dogan pesha bartese e lejuar 5300kg ne gjendje shum te mir goma gjitha te reja tip top 📞044 731 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim