Mercedes Atego 815 viti 2004 me dogan🇩🇪

Shitet nga: M B Dje 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shitet Mercedes Atego 815 viti 2004 i ardhur nga gjermania me dogan ne gjendje ahum te mir 397000km me ramp 6 shpejci
📞 044 731 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim