Mercedes Atego 817 AUTOBARTES RKS

Shitet nga: qendrimi Dje 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shitet Mercedes Atego 817 AUTOBARTES

Viti I prodhimit: 2000
kubikazha: 4.2m3
karburanti: Nafte
marshi: Manual 6 shpejtesi
kilometrazha: 329 mij km
Pesha bartese: 2.8Ton

Posedon:
-Posedon hapsir per bartjen 3 vetura 2+1 -Hidraulik per ngritje te vetures kati 2 -Sajlle per terheqje me telekomand
-Rotacion/ -Reflektor I vogel mbrapa dhe dy reflektor para
-Kuke per terheqje te rimorkios -Gome rezerv(e re)
-Ulje dhe ngritje me jastik
-ABS -SRS -ARS -Airbag
-Karriket me nxemje
-Karriket me ajer
-Radio CD
-USB -AUX
-Radio Lidhje
-Goma te Reja
-Shiber -Nxemje/Ftofje Te gjitha serviset e kryer.
I sapo Doganuar RKS 1 VIT

kontakti:

044 71 94 95
049 71 94 95
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim