Mercedes Atego 818 vit 12.2010 €uro5 🇩🇪me dogan

Shitet nga: Frigo Dje 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shitet mercedes Atego 818 viti 2010 sapo ardhur nga gjermania me dogan per firma faktur me TVSH goam 90 %te mira 290500km tip top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim