Mercedes Atego 818 viti 12.2010 €uro5 me dogan🇩🇪

Shitet nga: M B Dje 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shitet Mercedes Atego 818 viti 2010 motori €uro5 me dogan te paguar 290500km me libra servisi ne gjendje ekstra te mir gomat 85% te mira
📞 044 731 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim