Mercedes-Benz Atego 1223

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: QENDRIMI-R SH.P.K Dje 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
MERCEDES ATEGO 1223

Viti i Prodhimit: 2006
Marshi: Automatik/M
Kilometrazha: 313 mij KM

POSEDON

AIRBAG
LIBER SERVISI
RADIO/CD/AUX
TEMPOMAT SHPEJTESIE
HIBOBINE 2TON+TELEKOMAND
DRIT BRENDA KABINES
DRITA NDIMSE PER MARSH MBRAPA
SRS/ARS/ASR
PASQYRET ELEKTRONIKE
DRITARE ELEKTRONIKE
SENZORA SHIU
RREGULLIMI TIMONIT ME AJR
AMORTIZIMI ME FEDERA
ALARM/MBYLLJE CENTRALL

PERFORMANCAT E SANAKUT:

LARTESIA: 2 METRA
GJATESIA: 7 METRA
GJERSIA : 2.40 METRA

Dogana është e paguar ,
Në gjendje shumë të mirë teknike
i Sapo ardhur nga Jasht.


Çmimi: 11.800 EURO


KONTAKTI:

044 71 94 95
049 71 94 95tag;atego,scania,iveco,man,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim