Shes pjes per ramp HBB klipa motor etj.

Shitet nga: Frigo Dje 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shes pjes per ramp HBB 24W 📞044 731 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim