Shes spojler ansor per Mercedes Atego i ri

Shitet nga: Frigo Sot 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shes spojler ansor per Mercedes Atego esht i ri pa perdor i ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim