Shitet gjeneratori per KAMJON FRIGO

Shitet nga: M B Dje 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shitet gjeneratori per kamjon frigo per ftohje tel 044731320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim