Shitet Mercedes Atego 815 viti 2004 me dogan🇩🇪

Shitet nga: M B Dje 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shitet Mercedes Atego 815 viti 2004 i ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gje dje shum te mir 6 shpejci me ramp 397000km me libra servisi ☎️044 731 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim