Mercedes atego 816 viti 2008 i sa po regjistruar

Shitet nga: Xhevat Dje 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shes mercedes atego blutec euro 5 viti 08 2008 kmte kaluara 221000 te gjitha serviset e kryera ne mercedes servis me liber servisi furgoni i mbeshtjellur me majte fresket special per perime i rexhistruar me 03 09 2019 ne emer privat ma shum thirrni ne keta numra 044245340 dhe 049245168 xhevati
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim