Shes Kamion Mercedes atego 818 me dogan

Shitet nga: Lavdim 17 Tet 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Shes kamion mercedes atego 818 me dogan te paguar viti 2000 6 shpejtsi klime tempomat intarder dores i sa po ardhur ne kosove ne gjendje shum te mir teknike goma te reja per informata na kontaktoni ne 044417426 ju lutem na kontaktoni vetem blers serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim