Mercedes 1018 pesha 5500kg me dogan sanaku 5m

Shitet nga: M B Dje 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Shitet Mercedes Atego 1018 viti 2002 goma te reja gjitha 214100km sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar me ramp sanaku 5m i gjat pesha bartese e lejuar 5500kg ndersa totali 10500kg ne gjendje shum te mir tip top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim