Shitet Kamioni

Shitet nga: Ibush 03 Dhj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet dhe ndrrohet, kamioni Mercedess viti 2001, pa dogan.
Kamioni eshte ne gjendje shume te mire siç shihet edhe ne foto me goma te reja, me nje fjal tip top!
Te interesuarit te kontaktojne ne nr. E tel. 043942254
Leaflet
Në fillim