Mercedes-Benz Sprinter 211 CDI 2002

Shitet nga: Xxxxx Sot 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes Sprinterin 211 CDI , ne gjendje shum te mire teknike dhe optike,viti i prodhimit:2002,km te kaluara:197 mije
Per me shum na kontaktoni ne nr:+383 49 391 437
T5,lt,crafter,iveco,ford
Leaflet
Në fillim