Sprinter 211 cdi

Shitet nga: Sprinter Dje 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 251 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet Mercedes Sprinter 211 cdi vetura esht ne gnendje te mir teknike me servis te gjitha me rregull posedon Klim,navigacjon,teograph me dy kartela komanda ne timon sistemin e ngrohjes per dimer goma te reja etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim