Shes kamioneten mercedes sprinter 315

Shitet nga: Xhevat Dje 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shes kamioneten mercedes sprinter 315 me 150 ps km te kaluara 335000 i sa po regjistruar ne kosove per here te pare ose bej edhe ndrrim me golf 6 audi 3 ose 4 pasat der ne vitiet 2008 ban edhe mercedes 220 pare nuk shtoi cmimi ashte 8500 euro tel 044245340 dhe 049245168
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim