Mercedes sprnter 315 cdi 2.2 dizell

12 500 EUR

Shitet nga: Tefik 27 Korr 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kombi ne gjendje te mir teknike, 2.2 dizell manule, senzor para dhe mbrapa , tempomat, 6 shpejsi,
Leaflet
Në fillim