Shitet Mercedes Vario 614 pesh e lejuar 2500kg🇽🇰

Shitet nga: M B Dje 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 129 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vario
Shitet Mercedes Vario 614 viti 1997 pesha bartese e lejuar 2500kg rks i skaduar dupllo goma 📞044 731 320 qmimi 3500 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim