Shitet Mercedes Vario 614 pesha 2500kg 🇽🇰

Shitet nga: Frigo Dje 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 129 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vario
Shitet Mercedes Vario 614 viti 1997 rks i skadum.dupllo goma pesha bartese.e lejuar 2500kg qmimi 3500€ esht fix ndrrim nuk bej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim