shitet kombi 1.9

750 EUR

28 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: maliq 03 Dhj 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 28 EUR / muaj

From
Advertiser
Komuna
Besianë
Makina
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi
Scania
Modeli
113
kombi punon mir motorrin e ka 1.9 diesel rexhistrimi i ka skadu
Leaflet
Në fillim