Scania P420

Shitet nga: Denis Sot 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Scania
Modeli: Model Tjeter
Scania P420
Ne gjendje extra te mir
Viti i prodhimit 2006
KM 747145 ORIGJINAL
ME DOGAN TE PAGUAR
RETARDER

+38349136028
+38344136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim