Scania R480

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Denis Sot 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Scania
Modeli: R480
Scania R480
Viti i prodhimit 12.2008
Ne gjendje shum te mir teknike
E posa ardhur
E doganuar
Retarder
Klim
Verbasto

+38349136028
+38344136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim