Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan🇩🇪

Shitet nga: ermal Sot 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Volvo Trucks
Modeli: Model Tjeter
Shitet VOLVO F6 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar per bartjen e KAFSHEVE ne gjendje shum te mir teknike gomat 90% te mira me klim me kamera viti 1999 📞044 731 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim