Shitet VOLVO FL viti 1999 ne gjendje shum te mir

Shitet nga: Frigo Sot 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 161 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 350 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Volvo Trucks
Modeli: Model Tjeter
Shitet VOLVO FL viti 1999 i ardhur nga gjermania 🇩🇪 ne gjendje shim te mir gomate mira me ramp 490 mij km te targa te gjermanis ndrrim nuk bejm qmimi fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim