VOLVO F16 VITI 1991 ndrrim me vetur shtoj pare

Shitet nga: M B Dje 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 177 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Volvo Trucks
Modeli: Model Tjeter
Shitet volvo f16 viti 1991 rks i skaduar 470ps ne gjendje te mir qmimi fix mundesi ndrrimi me vetur ban me qen edhe pa dogan shptoj edhe pare sipas nevoje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim