Volvo F6 me dogan per bartjen e KAFSHEVE

Shitet nga: M B Dje 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Volvo Trucks
Modeli: Model Tjeter
Shitet kamjoni VOLVO F6 viti 1999 me dogan sapo ardhur nga gjermania per bartjen e kafsheve goma te reja me kamera klim tel 044 731 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim