Volvo EC230

0 EUR

Shitet nga: Qendrim Mani Dje 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet Eskavatori (Bager)
Marka : VOLVO
TIPI : EC230
VITI :1996
I ARDHUR NGA ZVICRRA NE GJENDJE SHUM TE MIRE PER MA SHUM INFO NA KONTAKTONI NE NR VIBER DHE Whatsapp +41 79 3709457
Qendrim Mani
+41793709457
Leaflet
Në fillim