FORD-ÇİFT.KABİN-2013-MODEL-KAMIONET

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UPA DANIŞMANLIK LTD ŞTİ 24 Gush 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
KAMIONET FORD
SERI TRANSIT
MODEL 350 M CIFT KABIN
VITI 2013
Km 165.000
VELLIMI I MOTORRIT 2001-2500 cm3
FUQIA E MOTORRIT 151-175 Hp
KAPACITETI I MASES QE MBAN 3.001-3.500 Kg
NGJYRA E BARDHE

MUND TE NA KONTAKTONI NE NUMRAT E MESIPERM PER CDO LLOJ MAKINERIE TE RENDE,NDERTIMI,ESAKAVATOR TE ÇDO LLOJ MARKE DHE TONAZHİ PER ÇDO LLOJ FADROME TE ÇDO MARKE MAKİNERİ ASFALTİ E SHUME TE TJERA AUTOBUS , SPRINTER , SIPAS KERKESAVE TUAJA JENİ TE MİREPRİTUR PER ÇDO LLOJ BASHKEPUNİMİ - PRESİDENTİ KOMPANİS KADRİ KUMANİ
UPA DANIŞMANLIK LTD ŞTİ
00905061231224
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione