Publikuar: Sht 23 2023 12:33

IVECO 50C13 Kipper

Publikuar: Sht 23 12:33
Shikime: 10
Shitet Iveco 50C13 2001

●I importuar nga CH
●Kipper ne 3 anet
●6 shpejtesi + R
●227 000 km, te garantuara
●Ne gjendje te rregullt teknike dhe vizuele
●I regjistruar RKS
Per marakli.
Kontakt: +383 43 99 48 99
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
10
+38343994899

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione